WordPress 2.7.1

11.02.2009 @ 12:58:30 | Aarne Toompark | 2 kommentaari

WordPressTĂ€nasest on kĂ”igile kasutajatele kĂ€ttesaadav WordPress’i uus versioon 2.7.1. Uusversioonis on Ă€ra parandatud 68 viga. Need, kes juba kasutavad 2.7 versiooni saavad WordPress’il lasta end ise Ă€ra uuendada. Vanemate versioonide kasutajad peavad veel vanamoodsalt tegema.

Kogu nimekiri parandustest on saadaval siin ja uue versiooni saab alla laadida siit: WordPress Download. Kes erinevalt minust soovib sellele ka eesti keele lisada, siis see vaatab lehte WordPress 2.x eesti keeles.

Kahjuks ei ole mina siiani tööle saanud seda automaatse uuendamise sĂŒsteemi. Kui mĂ”nel Netpoint’i veebimajutuse kasutajal see asi töötab, siis vĂ”iks mullegi Ă”petada. Kahtlustan, et mingi kala on mul Ă”ige FTP aadressi leidmisega.

KĂ”ik blogid, mille majandamise juures ma tegev olen, on nĂŒĂŒdseks uuendatud.

  1. 2 kommentaari postitusele "WordPress 2.7.1"

  2. Asi töötab siis ja ainult siis, kui domeeninimi on Ă”ige. Suunavate domeenide puhul asi ei tööta. Ja domeeninimi on Ă”ige siis, kui “pri” sellest puudub. :P

    Ei ma ei tea, miks see nii on. Minu domeenil asi töötab ja alamdomeenil asi jÀllegi ei tööta. Seega töötab Netpointis http://www.nimi.ee, aga alamdomeen.nimi.ee ei tööta. Ja nimi.pri.ee ei tööta samuti. Miks? Tahaks isegi teada.

    kirjutas awater 12.02.2009 @ 10:21

  3. Mingil imelikul pÔhjusel pluginate uuendamine siiski töötab. Mina panin FTP aadressiks toompark.pri.ee ja pluginate uunedamine sujub vÀga sujuvalt. VÔib-olla on versioonis 2.7.1 midagi niisugust Àra parandatud, mis selle tööle pani.

    kirjutas Aarne 13.02.2009 @ 13:42

Kommenteeri postitust