Uus tutvumisportaal

WhynotAvati uus tutvumisportaal www.whynot.ee, mis võimaldab inimestele ühisteks ettevõtmisteks kiiresti uusi tutvusi leida. Näiteks otsida kaaslasi kellega õhtul peole või kinno minna. Portaali saab kasutaja jätta lühidalt oma kuulutuse, millele teised inimesed vastata saavad.

Whynot.ee tutvumisportaali eristab see, et tegemist on kiire teenusega, mis võimaldab inimestele uusi tuttavaid leida juba 1-2 tunniga. Teiseks on portaali kasutamine lihtne, sest kuulutuste lugemine ei vaja registreerimist ning kuulutuse lisamiseks kulub vaid 2 minutit.

Portaal on omamoodi hübriid sotsiaalvõrgustikest (Facebook, Orkut, LinkedIn) ning mikroblogimise keskkondadest (Twitter), kus inimesed saavad leida kiirelt sõpru uute asjade tegemiseks. Whynot.ee filosoofia järgi leidub alati inimesi, kelle huvid kattuvad ja kes soovivad sarnaseid asju teha. Probleem peitub aga selles, et oma argielus need inimesed lihtsalt ei kohtu: puudub õige aeg ja koht. Whynot.ee on just see koht, kus saavad sarnased inimesed suhelda neile endile sobival ajal, eesmärgiga päris elus kohtuda.

* * *

Eelpool on tegu saidi ametliku pressiteatega. Mina ise ilmselgelt ei ole selle saidi sihtgrupp. Ühelgi tutvumissaidil pole mul kunagi kontot olnud aga Orkutit, Facebooki ja LinkedIni siiski kasutan. Võib-olla olen ma liiga vana või liiga konservatiivne ja ebasotsiaalne. :)

Loodetavasti on mu noorematel lugejatel sellest infost siiski miskit kasu. Äkki on tegu täiesti epohhiloova saidiga ja mina lihtsalt ei mõista seda.

Sildid: #, #

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*