NĂ€dala selgroog

05.04.2006 @ 14:42:32 | Aarne Toompark | 2 kommentaari

SelgroogOn vana tÔde, et töönÀdala selgroog tuleb Àra murda. Muidu vÔib töönÀdal liiga tugev tulla ja siis ei ole nÀdalavahetusel enam seda Ôiget tuju. Traditsiooniliselt murtakse nÀdala selgroog Àra kolmapÀeva pealelÔunal/Ôhtul. "Traditsiooniliselt" tÀhendab siinkohal seda, et murdja kÀib tööl esmaspÀevast reedeni ja töönÀdalat arvestatakse esmaspÀeva hommikust reede Ôhtuni.

TĂ€na lĂ€ks tööl juhe kokku just kolmapĂ€eva pealelĂ”unal. Murraks selgroogu, aga ei saa. Nimelt on mul sellel reedel vaba pĂ€ev. Seega pool töönĂ€dalat sai lĂ€bi teisipĂ€eva öösel vastu kolmapĂ€eva. Keset ööd ei viitsinud kĂŒll ĂŒles tĂ”usta ja hommikul, enne tööleminekut viinajoomise kommet pole kah veel selgeks saanud.

Mida siis kĂŒll teha? Üks lahendus on see, et jĂ€taks selgroo murdmata. Kuna töönĂ€dal on tavapĂ€rasest lĂŒhem, siis ei lĂ€he ta liiga tugevaks ja nĂ€dalavahetusel saan hakkama. Lisaks on ju nĂ€dalavahetus minu jaoks tavapĂ€rasest pikem, saan rahus puhata ja mĂ€ngida. MĂ€ngimisest ei tule vist midagi vĂ€lja, sest pean oma arvutile uue kĂ”vaketta ostma ja softi uuesti installima.

Pilt pÀrineb lehelt www.miksike.ee

  1. 2 kommentaari postitusele "NĂ€dala selgroog"

  2. MIKS SELGROOG PAINDUB?

    kirjutas dsa 14.11.2009 @ 10:25

Kommenteeri postitust