Minu suhe Ingrid Tähismaaga…

17.11.2007 @ 14:46:48 | Aarne Toompark | 6 kommentaari

Oluline kaabel

... on praktiliselt olematu. Selles olen ma küll kindel, et tegu pole maailma kõige koledama inimesega. Niisuguse kindluse annab mulle piisavalt pikk eluiga ja igapäevane ühistranspordi kasutamine. Olen subjekti vast mõnel korral telekast näinud ja see on ka kõik. Null. Zero. Suhe puudub.

Käesolev postitus on tehtud eesmärgiga testida, et mitu maniakki selle pealkirja peale blog.tr.ee's klikib. Kui saabusid siia blog.tr.ee kaudu, siis oled vahele jäänud. :) Samuti saab minu õlult heidetud kohustusliku Tähismaa teemalise postituse kohustus. Nüüd on see kah tehtud.

Pilt on tehtud Kuressaares ja seal on näha oluline kaabel. Ise ühendasin. Töötab. Jee. Olen kõva tegija.

 1. 6 kommentaari postitusele "Minu suhe Ingrid Tähismaaga…"

 2. Mina sattusin siia oma blogist. Oleksin igal juhul sattunud. Ja aru ma ei saa, miks ma ei või Innost ja Irjast lugeda. tegelik elu on värvikam , õpetlikum kui ilukirjandus, mida ma kahjuks enam üldse lugeda ei suuda.

  kirjutas Liba 17.11.2007 @ 16:48

 3. Issand ja püha ristivägi! Läbi pakkettakna :D

  PS: Sattusin lugema Google Readeri kaudu niiet olen patust puhas. Aga innoirja plogi loen ikka.

  kirjutas Allar 17.11.2007 @ 17:29

 4. N6rk! Oluline Kaabel tuleb tingimata yhendada teibiga ja suruda j6uga akna vahele. Kunagi ei tohi Olulist Kaablit korrlaikult panna, sest siis l2heb alati kohe perse!

  kirjutas offf 17.11.2007 @ 18:09

 5. Aga blog.tr’is on ju näha esimesed paar rida, nii et inimesed tulevad lugema teabe peale “Minu suhe Ingrid Tähismaaga on praktiliselt olematu. Selles olen ma küll kindel, et tegu pole maailma kõige koledama inimesega.” Seega on ilmne, mis postitus on :)

  kirjutas Lis 17.11.2007 @ 19:42

 6. Vali Savumees Einar aasta parimaks raamatuks. Hääleta http://www.apollo.ee/kysitlus/. Auhinnad…

  kirjutas Apollo 17.11.2007 @ 20:19

 7. ilmselt näed isegi, aga laekusin siia hoopis merle blogi kaudu. ja suhet ingridiga ka ei oma.
  kaabli kohta niipalju, et kunagi käis mul miski “omaenese tarkusest” kaablikutt, kes üritas netikaablit läbi välisukse piida ja üle seina õigesse punkti vedada. kuigi ta oli meesterahvas ja piisavalt pikk, aga õnneks kiitsakas, siis minu jõud jäi peale ja soolikas sai uksepiida ja plintuse taha ära peidetud. aga niipea kui ma pilgu kõrvale pöörasin, naelutas ta pühast abivalmidusest uksepiida oma kohale tagasi. seda sündmust meenutab pea kohal piidast väljaturritav nael….

  kirjutas lipelgas 18.11.2007 @ 15:46

Kommenteeri postitust