Juuksritel pole mingit MASU

11.07.2011 @ 13:36:02 | Aarne Toompark | 1 kommentaar

Lahtiste juustega tĂŒdrukLaupĂ€eval kĂ€isin lapsega natuke matkamas. IgaĂŒks, kes kunagi matkal on kĂ€inud, teab, et matka Ă”nnestumiseks on vaja ettevalmistusi teha. TĂŒdrukute puhul on nĂ€iteks kaval juuksed patsi panna. Mingi Ă€kilise idee ainel otsustasime juuste hobusesabasse kinnitamise keerulise töö oma ala professionaalide hooleks usaldada.

KĂŒlastasime NĂ”mmel kolme erinevat juuksurisalongi ja nagu hiljem selgus, tulutult. Mitte ĂŒkski neist ei tahtnud seda pisikest tööd ette vĂ”tta.

Ma olin tĂ€iesti nĂ”us selle keerulise töö eest ausat hinda maksma (sularahas), tĂŒdruku juuksed olid korralikult pestud ja kammitud ning tal oli ka oma patsikumm kaasas. Kahjuks ei tahtnud ĂŒkski juuksur raha saada.

Ma arvan, et minul oleks selle keeruka töö peale alla minuti kulunud ja laps ise oleks veelgi rutemini hakkama saanud. No aga kuna raha jÀi alles, siis ostsime endale hoopis maiustusi ja olime rÔÔmsad edasi.

  1. Üks kommentaar postitusele "Juuksritel pole mingit MASU"

  2. tÔepoolest, situatsioonikirjeldus kÔlab vÀga tuttavalt sellele mida ise olen pidanud kogema. samas on ka erandeid. oma (kodustatud) sÔbralik perejuuksur on igaljuhul vÀga abiks:)

    kirjutas uwe 11.07.2011 @ 19:28

Kommenteeri postitust