Firefox Download Day

18.06.2008 @ 9:20:31 | Aarne Toompark | Kommenteeri!

Firefox Download DayEile Ôhtul umbes 9 paiku Ônnestus minulgi Firefox Download Day lehele ligi saada. Selleks ajaks olid juba esimesed 529 872 inimest, kellest 1 222 olid Eestist, oma uue, Firefox 3.0, brauseri kÀtte saanud.

Mina pĂ€ris allalaadimiseni ei jĂ”udnud. Allalaadimise nupul olnud kirjad lubasid kĂŒll Firefox 3'e aga vĂ€ikses kirjas öeldi, et tegelikult on 2.0.0.14. Tegin igaks juhuks ka alloleva ekraanipaugu. Paistab, et imelike juhtumisi ja probleeme on ka teistel olnud.

Igatahes kusagil 22:00 paiku sain ka mina lÔpuks vastse 3.0'i kÀtte. Install möödus valutult. KÔik pluginad, mis ma 3.0RC3 all tööle sain, töötasid rÔÔmsalt edasi. ID-kaardi tugi samuti mingit seadistamist ei vajanud ja töötas korralikult edasi.

TĂ€na hommikul on allalaadimise lehele ligipÀÀsuga jĂ€lle probleeme. Ju vist on asi selles, et Eestlased on Ă€rganud ja tahavad ka rekordi pĂŒstitamisel osaleda.

Uuemate andmete jĂ€rgi saab “KĂ”ige rohkem 24 tunni jooksul alla laetud tarkvara” rekordi tegemisel osaleda kuni 20:16 meie enda kohaliku aja jĂ€rgi. Mina olen oma panuse rekordi tegemisse andnud nii kodu- kui tööarvutist.

Firefox Download Day

KĂ€esolev postitus on tehtud kasutades Firefox 3.0 brauserit.

Kommenteeri postitust