Avaldatud 09.09.2010 @ 15:58:31 | Aarne Toompark | 4 kommentaari
Sait ise on tegelikult küll lahti, foorum töötab, aga subtiitreid sealt enam ei saa. :(
Nagu ikka, on asja taga EAKO karvane käsi. Mikskipärast on nende viha just SubClubi vastu suunatud ja konkureeriv sait, Subland saab rahulikult edasi töötada.
Seonduvad postitused:
EAKO kiusab jälle SubClubi
30.10.2007
Postimees kirjutab, et Eesti Autoriõiguste Kaitse Organisatsioon kiusab jälle SubClub’i: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust. Tundub, et EAKO tegelastel on mingi sügiseti aktiveeruv kinnisidee, et SubClub tuleks kinni panna. Vi . . .
EAKO järjekordsed töövõidud
09.05.2008
EAKO poisid ja tüdrukud on jälle maha saanud uue töövõiduga. Alates 11.05.2008 pannakse The Planet Bay kinni. The Planet Bay puhul on tegu saidiga, mis avaldab filmitutvustusi (inglise keeles). Iga tutvustuse juures on ka filmi poster, mõni pil . . .
Blogi läheb laupäeval kinni
29.08.2008
Homme hommikul peale ärkamist kavatsen ma oma blogis mõned tõsisemad uuendused teha. Muudan permalinkide struktuuri senise toompark.pri.ee/aarne/indeks.php/postitusepealkiri/ palju vingema ja seksikama toompark.pri.ee/aarne/postitusepealkiri/ peal . . .
Subland lihtsalt kogub teiste tehtud asju. Subclubis on inimesed, kes teevad. St Sublandil oleks üsna tühi ja igav olla, kui ta kusagilt uusi asju ei saaks.
Teeme MIUI’le äpisahtli
Kui sa esmakordselt MIUI kasutajaliidesega telefoni kasutama juhtud, siis võib üllatus olla suur, kui avastad, et äppide sahtlit (app drawer) polegi. Kõikide äppide ikoonid . . .
Juhuslik postitus
15.02.2010 Filmipäevik: 08.02 – 14.02.2010
Jätkasin eelmisel nädalal alustatud traditsiooni ja panin kirja kõik vaadatud filmid. Möödunud nädala filmivaatamised on siin: Paranormal Activity (2009) - Horror / Thriller - O . . .
Kahju.Õnnex saab nipet-näpet est sube mujalt ka kui otsida.
Rautselt Subland andis alkemaksu EAKO-le, et nad subclub-i kinni paneks!
Subland lihtsalt kogub teiste tehtud asju. Subclubis on inimesed, kes teevad. St Sublandil oleks üsna tühi ja igav olla, kui ta kusagilt uusi asju ei saaks.
lõpuks saab subclubist tõmmata